Unidentified: Difference between revisions
| Line 395: | Line 395: | ||
| [[Louisiana]] | | [[Louisiana]] | ||
| | | | ||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:Sergio1.jpg|120px|link=File:Sergio1.jpg]] | |||
| NM-0001 | |||
| [[New Mexico]] | |||
| [[Sergio]] | |||
| Submission | | Submission | ||
| Unidentified | | Unidentified | ||