All Unided: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 31: Line 31:
|-
|-
| [[File:TX-0001.jpg|120px|link=File:TX-0001.jpg]]
| [[File:TX-0001.jpg|120px|link=File:TX-0001.jpg]]
| NS-0003
| TX-0001
| [[Houston]], [[Texas]]  
| [[Houston]], [[Texas]]  
|  
|  
Line 38: Line 38:
|-
|-
| [[File:CA-0001.jpg|120px|link=File:CA-0001.jpg]]
| [[File:CA-0001.jpg|120px|link=File:CA-0001.jpg]]
| NS-0003
| CA-0001
| [[California]]  
| [[California]]  
|  
|  
Line 45: Line 45:
|-
|-
| [[File:GA-0001.jpg|120px|link=File:GA-0001.jpg]]
| [[File:GA-0001.jpg|120px|link=File:GA-0001.jpg]]
| NS-0003
| GA-0001
| [[Georgia]]  
| [[Georgia]]  
|  
|  
| https://www.instagram.com/reel/DLU1BuzggvM/?igsh=eG1iYzU5ZXBmbDRs
| https://www.instagram.com/reel/DLU1BuzggvM/?igsh=eG1iYzU5ZXBmbDRs
| Unidentified
|-
| [[File:TX-0002.jpg|120px|link=File:TX-0002.jpg]]
| TX-0002
| [[Texas]]
|
| https://www.dallasnews.com/news/immigration/2025/05/23/11-detained-at-dallas-immigration-court-friday-by-plainclothes-officers/
| Unidentified
|-
| [[File:TX-0003.jpg|120px|link=File:TX-0003.jpg]]
| TX-0003
| [[Texas]]
|
| https://www.dallasnews.com/news/immigration/2025/05/23/11-detained-at-dallas-immigration-court-friday-by-plainclothes-officers/
| Unidentified
| Unidentified
|}
|}