All Unided: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 222: | Line 222: | ||
| DC-0008 | | DC-0008 | ||
| [[Washington D.C.]] | | [[Washington D.C.]] | ||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0009.jpg|120px|link=File:DC-0009.jpg]] | |||
| DC-0009 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0010.jpg|120px|link=File:DC-0010.jpg]] | |||
| DC-0010 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0003.jpg|120px|link=File:NY-0003.jpg]] | |||
| NY-0003 | |||
| [[New York]] | |||
| [[26 Federal Plaza]] | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0004.jpg|120px|link=File:NY-0004.jpg]] | |||
| NY-0004 | |||
| [[New York]] | |||
| [[26 Federal Plaza]] | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:MI-0001.jpg|120px|link=File:MI-0001.jpg]] | |||
| MI-0001 | |||
| [[Michigan]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
| [[File:MD-0001.jpg|120px|link=File:MD-0001.jpg]] | |||
| MD-0001 | |||
| [[Maryland]] | |||
| | | | ||
| Submission | | Submission | ||
| Unidentified | | Unidentified | ||
|} | |} | ||