All Unided: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| (17 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| [[File:TX-0001.jpg|120px|link=File:TX-0001.jpg]] | | [[File:TX-0001.jpg|120px|link=File:TX-0001.jpg]] | ||
| | | TX-0001 | ||
| [[Houston]], [[Texas]] | | [[Houston]], [[Texas]] | ||
| | | | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| [[File:CA-0001.jpg|120px|link=File:CA-0001.jpg]] | | [[File:CA-0001.jpg|120px|link=File:CA-0001.jpg]] | ||
| | | CA-0001 | ||
| [[California]] | | [[California]] | ||
| | | | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| [[File:GA-0001.jpg|120px|link=File:GA-0001.jpg]] | | [[File:GA-0001.jpg|120px|link=File:GA-0001.jpg]] | ||
| | | GA-0001 | ||
| [[Georgia]] | | [[Georgia]] | ||
| | | | ||
| https://www.instagram.com/reel/DLU1BuzggvM/?igsh=eG1iYzU5ZXBmbDRs | | https://www.instagram.com/reel/DLU1BuzggvM/?igsh=eG1iYzU5ZXBmbDRs | ||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:TX-0002.jpg|120px|link=File:TX-0002.jpg]] | |||
| TX-0002 | |||
| [[Texas]] | |||
| | |||
| https://www.dallasnews.com/news/immigration/2025/05/23/11-detained-at-dallas-immigration-court-friday-by-plainclothes-officers/ | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:TX-0003.jpg|120px|link=File:TX-0003.jpg]] | |||
| TX-0003 | |||
| [[Texas]] | |||
| | |||
| https://www.dallasnews.com/news/immigration/2025/05/23/11-detained-at-dallas-immigration-court-friday-by-plainclothes-officers/ | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:TX-0004.jpg|120px|link=File:TX-0004.jpg]] | |||
| TX-0004 | |||
| [[Texas]] | |||
| | |||
| https://www.dallasnews.com/news/immigration/2025/05/23/11-detained-at-dallas-immigration-court-friday-by-plainclothes-officers/ | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CA-0002.jpg|120px|link=File:CA-0002.jpg]] | |||
| CA-0002 | |||
| [[California]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:GA-0002.jpg|120px|link=File:GA-0002.jpg]] | |||
| GA-0002 | |||
| [[Stewart Detention Center]], [[Atlanta]], [[Georgia]] | |||
| | |||
| https://www.instagram.com/reel/DLU1BuzggvM/?igsh=eG1iYzU5ZXBmbDRs | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0001.jpg|120px|link=File:NY-0001.jpg]] | |||
| NY-0001 | |||
| [[New York]] | |||
| [[26 Federal Plaza]] | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CA-0003.jpg|120px|link=File:CA-0003.jpg]] | |||
| CA-0003 | |||
| [[California]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CA-0004.jpg|120px|link=File:CA-0004.jpg]] | |||
| CA-0004 | |||
| [[California]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CT-0001.png|120px|link=File:CT-0001.png]] | |||
| CT-0001 | |||
| [[Connecticut]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CT-0002.png|120px|link=File:CT-0002.png]] | |||
| CT-0002 | |||
| [[Connecticut]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CT-0003.png|120px|link=File:CT-0003.png]] | |||
| CT-0003 | |||
| [[Connecticut]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CT-0004.png|120px|link=File:CT-0004.png]] | |||
| CT-0004 | |||
| [[Connecticut]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:CT-0005.png|120px|link=File:CT-0005.png]] | |||
| CT-0005 | |||
| [[Connecticut]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0001.jpg|120px|link=File:DC-0001.jpg]] | |||
| DC-0001 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0002.jpg|120px|link=File:DC-0002.jpg]] | |||
| DC-0002 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0003.jpg|120px|link=File:DC-0003.jpg]] | |||
| DC-0003 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0004.jpg|120px|link=File:DC-0004.jpg]] | |||
| DC-0004 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0005.jpg|120px|link=File:DC-0005.jpg]] | |||
| DC-0005 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0006.jpg|120px|link=File:DC-0006.jpg]] | |||
| DC-0006 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0007.jpg|120px|link=File:DC-0007.jpg]] | |||
| DC-0007 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:FL-0001.jpg|120px|link=File:FL-0001.jpg]] | |||
| FL-0001 | |||
| [[Florida]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0002.jpg|120px|link=File:NY-0002.jpg]] | |||
| NY-0002 | |||
| [[New York]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:KS-0001.png|120px|link=File:KS-0001.png]] | |||
| KS-0002 | |||
| [[Kansas]] | |||
| | |||
| https://www.youtube.com/watch?v=xD0p2QgmBFM&t | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:MN-0001.jpg|120px|link=File:MN-0001.jpg]] | |||
| MN-0001 | |||
| [[Minnesota]] | |||
| | |||
| https://www.tiktok.com/t/ZT6Pwp3w5/ | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0008.jpg|120px|link=File:DC-0008.jpg]] | |||
| DC-0008 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0009.jpg|120px|link=File:DC-0009.jpg]] | |||
| DC-0009 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:DC-0010.jpg|120px|link=File:DC-0010.jpg]] | |||
| DC-0010 | |||
| [[Washington D.C.]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0003.jpg|120px|link=File:NY-0003.jpg]] | |||
| NY-0003 | |||
| [[New York]] | |||
| [[26 Federal Plaza]] | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:NY-0004.jpg|120px|link=File:NY-0004.jpg]] | |||
| NY-0004 | |||
| [[New York]] | |||
| [[26 Federal Plaza]] | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
|- | |||
| [[File:MI-0001.jpg|120px|link=File:MI-0001.jpg]] | |||
| MI-0001 | |||
| [[Michigan]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | |||
| [[File:MD-0001.jpg|120px|link=File:MD-0001.jpg]] | |||
| MD-0001 | |||
| [[Maryland]] | |||
| | |||
| Submission | |||
| Unidentified | | Unidentified | ||
|} | |} | ||